S100X225VHTY
Panduit Corp
Product No:
S100X225VHTY
Description:
LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" RED
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 93°C
Series -
Label Size 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)