S100X225VITY
Panduit Corp
Product No:
S100X225VITY
Description:
LABEL SELF LAMINATNG 1X2.25" YLW
In Stock : 5000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 5000
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 93°C
Series -
Label Size 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)