S100X225YCJ
Panduit Corp
Product No:
S100X225YCJ
Description:
LABEL SELF LAMINATING BRN 32/SHT
User Guide
Operating Temperature -54°C ~ 107°C
Series -
Label Size 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)