S100X400FAI
Panduit Corp
Product No:
S100X400FAI
Description:
LABEL SELF LAMINATING 1"X4" WHT
User Guide
Operating Temperature -
Series -
Label Size 1.00" x 4.00" (25.4mm x 101.6mm)