S200X400FAL
Panduit Corp
Product No:
S200X400FAL
Manufacturer:
Panduit Corp
Description:
LABEL SELF LAMINATING WHT 8/SHT
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Series -
Label Size 2.00" x 4.00" (50.8mm x 101.6mm)