Home / Pads, Sheets / S282-320-320-2.0
minImg
S282-320-320-2.0
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Product No:
S282-320-320-2.0
Description:
THERM PAD 320X320MM PINK
In Stock : 12
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Usage Thermally Conductive
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Pink
Backing, Carrier Fiberglass
Outline 320.00mm x 320.00mm
Material -
Thermal Conductivity 1.7W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0790" (2.000mm)