Home / Crystals / SAX2148AA4B-20.000M
minImg
SAX2148AA4B-20.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SAX2148AA4B-20.000M
Description:
CRYSTAL 20.000M 8PF SMD
In Stock : 1000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Ratings AEC-Q200
Series SAX214
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 20 MHz