Home / Crystals / SAX3248EA4A-30.000M
minImg
SAX3248EA4A-30.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SAX3248EA4A-30.000M
Description:
CRYSTAL 30.000M 8PF SMD
User Guide
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 30 MHz