SCM5B30-05D
DATAFORTH
Product No:
SCM5B30-05D
Manufacturer:
DATAFORTH
Description:
VOLTAGE INPUT MODULES, NARROW BW
In Stock : 7
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Series SCM5B
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V
Output Type Analog
Mfr DATAFORTH
Package Box
Current - Supply 30 mA