Home / Varistors, MOVs / SDV1608A180C361NPTF
minImg
SDV1608A180C361NPTF
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd.
Product No:
SDV1608A180C361NPTF
Description:
VARISTOR 28V 30A 0603
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Series SDV
Energy -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Capacitance @ Frequency 360 pF @ 1 MHz