SHLP-26V-S-B
JST Sales America Inc.
Product No:
SHLP-26V-S-B
Description:
CONN RCPT HSG 26POS 1.00MM
In Stock : 650
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Number of Rows 1
Number of Positions 26
Mfr JST Sales America Inc.
Pitch 0.039" (1.00mm)