SIM02221Y1A5M32
Meritek
Product No:
SIM02221Y1A5M32
Manufacturer:
Meritek
Description:
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
In Stock : 10000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 500
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series -
Impedance @ Frequency 220 Ohms @ 100 MHz
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 1.5A