SIM05102YA4033
Meritek
Product No:
SIM05102YA4033
Manufacturer:
Meritek
Description:
FERRITE BEAD 1K OHM 0805 1LN
In Stock : 4000
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 500
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Impedance @ Frequency 1 kOhms @ 100 MHz
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 400mA