SLLVP23-420
Banner Engineering Corporation
Product No:
SLLVP23-420
Description:
LIGHT CURTAIN HAND 23MM
In Stock : 1
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -20°C ~ 55°C
Operating Range 0.1m ~ 8.0m
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Protective Height 420mm
Detection Capability 23mm
Product Status Active
Weight -
Series EZ-SCREEN LS
Beam Pitch -
Voltage - Supply 24VDC