SLR1TTER332F
KOA Speer Electronics, Inc.
Product No:
SLR1TTER332F
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 332 mOhms
Series SLR1
Power (Watts) 1W