SM4F75A-TP
Micro Commercial Co
Product No:
SM4F75A-TP
Manufacturer:
Micro Commercial Co
Package:
SOD-123FL
Description:
Interface
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 3.3A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 83.3V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 400W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123FL
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 121V
Package / Case SOD-123F
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 75V