SMR8621520
Celduc Inc.
Product No:
SMR8621520
Manufacturer:
Celduc Inc.
Description:
REVERSER MOTOR 3X5AC53/24-520V/C
In Stock : 10
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -
Current - Output 5A
Voltage - Load 24 ~ 520V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series Sightpac®
Type Module
Wattage - Load 2200 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC