Home / Crystals / SXT11410FA16-32.000M
minImg
SXT11410FA16-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT11410FA16-32.000M
Description:
CRYSTAL 32.000MHZ 10 PF SMD
In Stock : 2900
User Guide
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 32 MHz