Home / Crystals / SXT1148BB38-25.000M
minImg
SXT1148BB38-25.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT1148BB38-25.000M
Description:
CRYSTAL 25.000MHZ 8 PF SMD
In Stock : 1385
User Guide
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 25 MHz