Home / Crystals / SXT14418BB38-14.7456M
minImg
SXT14418BB38-14.7456M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT14418BB38-14.7456M
Description:
CRYSTAL 14.7456M 18PF SMD
In Stock : 750
User Guide
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 9.50mm pitch
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 14.7456 MHz