Home / Crystals / SXT14420FB38-4.9152M
minImg
SXT14420FB38-4.9152M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT14420FB38-4.9152M
Description:
CRYSTAL 4.9152M 20PF SMD
In Stock : 990
User Guide
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.146" (3.70mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 Ohms
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SOJ, 9.50mm pitch
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 4.9152 MHz