Home / Crystals / SXT2148BA38-32.000M
minImg
SXT2148BA38-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT2148BA38-32.000M
Description:
CRYSTAL 32.000MHZ 8 PF SMD
In Stock : 14344
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series SXT214
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 32 MHz