Home / Crystals / SXT22415BB07-13.560M
minImg
SXT22415BB07-13.560M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT22415BB07-13.560M
Description:
CRYSTAL 13.560MHZ 15PF SMD
User Guide
Load Capacitance 15pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 13.56 MHz