Home / Crystals / SXT22415BB07-50.000M
minImg
SXT22415BB07-50.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT22415BB07-50.000M
Description:
CRYSTAL 50.000MHZ 15PF SMD
In Stock : 3562
User Guide
Load Capacitance 15pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 50 MHz