Home / Crystals / SXT22417DB07-14.7456M
minImg
SXT22417DB07-14.7456M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT22417DB07-14.7456M
Description:
CRYSTAL 14.7456MHZ 17PF SMD
In Stock : 1390
User Guide
Load Capacitance 17pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 14.7456 MHz