Home / Crystals / SXT22422AA07-14.7456M
minImg
SXT22422AA07-14.7456M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT22422AA07-14.7456M
Description:
CRYSTAL 14.7456MHZ 22PF SMD
In Stock : 1390
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Load Capacitance 22pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 14.7456 MHz