Home / Crystals / SXT32412EA38-50.000M
minImg
SXT32412EA38-50.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT32412EA38-50.000M
Description:
CRYSTAL 50.000MHZ 12PF SMD
In Stock : 2069
User Guide
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 35 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 50 MHz