Home / Crystals / SXT32413CA38-37.400M
minImg
SXT32413CA38-37.400M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT32413CA38-37.400M
Description:
CRYSTAL 37.400MHZ 13PF SMD
In Stock : 1344
User Guide
Load Capacitance 13pF
Frequency Tolerance ±25ppm
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 37.4 MHz