Home / Crystals / SXT32415BB48-22.1184M
minImg
SXT32415BB48-22.1184M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT32415BB48-22.1184M
Description:
CRYSTAL 22.1184MHZ 15PF SMD
In Stock : 2300
User Guide
Load Capacitance 15pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 22.1184 MHz