Home / Crystals / SXT32416BB27-22.1184M
minImg
SXT32416BB27-22.1184M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT32416BB27-22.1184M
Description:
CRYSTAL 22.1184MHZ 16PF SMD
In Stock : 2300
User Guide
Load Capacitance 16pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Ratings -
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 22.1184 MHz