Home / Crystals / SXT32419EB07-13.560M
minImg
SXT32419EB07-13.560M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT32419EB07-13.560M
Description:
CRYSTAL 13.560MHZ 19PF SMD
In Stock : 1690
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Load Capacitance 19pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series SXT324
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 13.56 MHz