Home / Crystals / SXT3247BA07-12.000M
minImg
SXT3247BA07-12.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT3247BA07-12.000M
Description:
CRYSTAL 12.000MHZ 7 PF SMD
In Stock : 18313
User Guide
Load Capacitance 7pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Mfr Suntsu Electronics, Inc.
Frequency 12 MHz