TAGH22-100
HellermannTyton
Product No:
TAGH22-100
Manufacturer:
HellermannTyton
Description:
LABEL SELF LAMINATNG 1X1.44" WHT
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 80°C
Series Spirit® 2100
Label Size 1.00" x 1.44" (25.4mm x 36.6mm)