TEM96B-320-320-5.0
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Product No:
TEM96B-320-320-5.0
Description:
RF & EMI ABSOBER SHEET, 320X320M
In Stock : 1
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -60°C ~ 180°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Material Polymer Resin
Thickness - Overall 0.197" (5.00mm)
Product Status Active
Series TEM96
Type Absorbing Sheet
Length 12.598" (320.00mm)
Shelf Life Start -
Mfr Shiu Li Technology Co., Ltd.
Shelf Life -
Package Bag
Width 12.598" (320.00mm)