TEM96C-80-80-2.5
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Product No:
TEM96C-80-80-2.5
Description:
THERMAL CONDUCTIVE RF ABSORBER P
In Stock : 96
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -60°C ~ 180°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Material Polymer Resin
Thickness - Overall 0.098" (2.50mm)
Product Status Active
Series -
Type Absorbing Sheet
Length 3.150" (80.00mm)
Shelf Life Start -
Mfr Shiu Li Technology Co., Ltd.
Shelf Life -
Package Bag
Width 3.150" (80.00mm)