TLR3APDTEL820F75
KOA Speer Electronics, Inc.
Product No:
TLR3APDTEL820F75
Package:
2512
Description:
RES 820 UOHM 1% 5W 2512
In Stock : 4587
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.033" (0.85mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 0.82 mOhms
Series TLR
Power (Watts) 5W