Home / RF Multiplexers / TPX205950MT-7010A4
minImg
TPX205950MT-7010A4
TDK Corporation
Product No:
TPX205950MT-7010A4
Manufacturer:
TDK Corporation
Description:
MULTILAYER TPX FOR WLAN/GPS/5G
In Stock : 2998
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Series TPX
Type Triplexer
Frequency Bands (Low / High) 617MHz ~ 1.606GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz