Home / Oscillators / TZETADSANF-38.400000
minImg
TZETADSANF-38.400000
Taitien
Product No:
TZETADSANF-38.400000
Manufacturer:
Taitien
Description:
OSC TCXO 38.4MHZ 3.3V CLP SW SMD
In Stock : 21241
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
Ratings -
Series TZ
Function -
Type TCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.8V ~ 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr Taitien
Base Resonator Crystal
Frequency 38.4 MHz