V3A33-PGMPMR-S24
ConductRF
Product No:
V3A33-PGMPMR-S24
Manufacturer:
ConductRF
Description:
CBL ASSY SMPS-SMPM PLUG-PLUG 24"
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type 0.047" Flexible Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector SMPS Plug
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector SMPM Plug, Right Angle
Product Status Active
Series VITA
Length 24.00" (609.60mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style SMPS to SMPM
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz