V3A33-TNPPMF-S12
ConductRF
Product No:
V3A33-TNPPMF-S12
Description:
CBL ASSY NANO-SMPM JACK-JACK 12"
User Guide
Operating Temperature -
Cable Type 0.047" Flexible Cable
2nd Contact Gender Female
1st Connector NANO Jack
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector SMPM Jack
Product Status Active
Series VITA
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Female
Style NANO to SMPM
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 18 GHz