Home / Oscillators / VBLD861-122.88M
minImg
VBLD861-122.88M
Connor Winfield
Product No:
VBLD861-122.88M
Manufacturer:
Connor Winfield
Description:
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVCMOS
In Stock : 84
Minimum: 1 Multiples: 1
Qty
Unit Price
Ext Price
  • 1
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) ±5ppm
Height - Seated (Max) 0.202" (5.13mm)
Frequency Stability ±10ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.550" L x 0.355" W (13.97mm x 9.02mm)
Product Status Active
Ratings -
Series VBLD861
Function -
Type VCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Mfr Connor Winfield
Base Resonator Crystal
Frequency 122.88 MHz