VDRUS20Z320BKE
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Product No:
VDRUS20Z320BKE
Description:
VDR US 20D 130AA 320V KNLDS
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 459 V
Capacitance @ Frequency 750 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 510 V
Varistor Voltage (Max) 561 V
Series VDRUS
Energy 445J
Package / Case Disc 20mm
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Maximum AC Volts 320 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 420 V