VFR3VD31E131T51B
Murata Electronics
Product No:
VFR3VD31E131T51B
Manufacturer:
Murata Electronics
Description:
FILTER C= 130PF ESD TH
User Guide
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Attenuation Value -
Filter Order -
Applications General Purpose
Center / Cutoff Frequency -
Values C= 130pF
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.315" L x 0.091" W (8.00mm x 2.30mm)
Product Status Obsolete
ESD Protection Yes
Series EMIFIL®, EMIGUARD®, VFR3
Type Low Pass
Package / Case 3-SIP
Number of Channels 3
Technology -
Mfr Murata Electronics
Height 0.197" (5.00mm)
Package Bulk
Resistance - Channel (Ohms) -
Current 20 mA