VL-PS-WALL5-15
VersaLogic Corporation
Product No:
VL-PS-WALL5-15
Description:
WALL MOUNT 5V 15W POWER SUPPLY
User Guide
Series -
Specifications 90 ~ 264 VAC to 5VDC @ 3A, 5.5mm ID Plug, International Plug Kit