VNA26-E1E1-S48
ConductRF
Product No:
VNA26-E1E1-S48
Description:
CBL ASSY 3.5MM PLUG TO PLUG 4'
User Guide
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type VNA
2nd Contact Gender Male
1st Connector 3.5mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector 3.5mm Plug
Product Status Active
Series VNA
Length 48.0" (1.2m) 4.0'
Mfr ConductRF
1st Contact Gender Male
Style 3.5mm to 3.5mm
Features Armored Cable, Shielded
Package Bag
Frequency - Max 26.5 GHz