Home / Oscillators / XLL325200.000000X
minImg
XLL325200.000000X
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XLL325200.000000X
Description:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
User Guide
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 34mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 200 MHz