XU5N18PP341WD
Schneider Electric
Product No:
XU5N18PP341WD
Manufacturer:
Schneider Electric
Description:
PHOTOELECTRIC SENSOR 18MM SS PNP
User Guide
Operating Temperature -25°C ~ 55°C
Ingress Protection IP67
Response Time -
Sensing Distance 3.937" (100mm)