Home / Oscillators / XUH326110.000000I
minImg
XUH326110.000000I
Renesas Electronics America Inc
Product No:
XUH326110.000000I
Description:
CLCC 3.20X2.50X0.90 MM, 2.10MM P
User Guide
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 85mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Function Enable/Disable
Series XU
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output HCMOS
Mfr Renesas Electronics America Inc
Base Resonator Crystal
Frequency 110 MHz