XX2V3A1PFM12
Schneider Electric
Product No:
XX2V3A1PFM12
Manufacturer:
Schneider Electric
Description:
ULTRASONIC DUAL LEVEL SENSOR
User Guide
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Ingress Protection IP67
Termination Style Connector
Sensing Distance 314.961" (8000mm)
Output Type NO, 4-Wire
Response Frequency -
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series XX
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Ultrasonic
Voltage - Supply 12V ~ 24V