Home / Crystals / XZCBBCAANF-32.000000
minImg
XZCBBCAANF-32.000000
Taitien
Product No:
XZCBBCAANF-32.000000
Manufacturer:
Taitien
Description:
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
User Guide
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.081" L x 0.065" W (2.05mm x 1.65mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series XZ
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Taitien
Frequency 32 MHz